Ana Sayfa Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Web Sitemi ziyaret edenlerin gizliliği benim için çok önemlidir. Bu gizlilik politikası nın amacı ziyaretcilerim den ve kullanıcılarım dan  aldığım bilgileri nasıl topladığım, kullandığım ve yönettiğim açıklanmıştır. Bu gizlilik politikası site ve site üzerinden sunulan tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir.

Ziyaretciler den ve kullanıcılarından ne tür bilgileri topluyorum?

Kişisel Bilgilerin Toplanması; Sitemi ziyaret edenlerden isim, e-posta ve web sitesi adresi sorulabilir. Web sitemi her hangi bir form doldurmadan anonim olarak dolaşabilirsiniz. Ziyaretcilerin kişisel verilerini onların izni olduğu sürece kayıt altında tutabilirim. Ziyaretciler istediği zaman kişisel bilgilerin sunulmasının dan vazgeçebilirler ancak web sitemden ki hizmetlerinden faydalanmayı engelliyorsa geçerli olmayabilir.

Topladığım verileri nasıl kullanırım?

Sitemi geliştirmek için: Web Sitemin tasarımını, ürünlerini veya servislerini geliştirmek için sizlerden aldığım verileri kullana bilirim.
Periyodik olarak e-postalar göndermek için: Ziyaretçilerin e-posta bilgilerini onlara çeşitli istekler veya sorular sormak için e-posta hesaplarını kullanabilirim. Ziyaretçiler diledikleri zaman bu e-posta aboneliklerinden çıkış yapabilirler ve böylece gelecekteki güncellemelerden haberdar olmayı bırakabilirler.
Kişisel verilerinizi nasıl koruyorum ?
Sizlerden aldığım kişisel verileri korumak için çeşitli güvenlik önlemleri alıyorum ve bu konuda gerekli hassasiyeti gösteriyorum.
Kişisel verilerinizi başkalarıyla paylaşıyor muyum?
Ziyaretçilerimizin ve kayıtlı kullanıcılarımızın kişisel bilgilerini başkalarına satmıyorum veya başkalarıyla takas etmiyorum. Kişisel sayılmayan çeşitli demografik bilgileri ( İP adresi, tarayıcı bilgileri vb. ) reklamcılarla paylaşıyorum. Çeşitli hizmetlerden yararlanmak için üçüncü parti hizmetlerden destek alabiliyorum.
Site dışı bağlantılar.
Web sitemde üçüncü kişiler tarafından kurulun ürünlere veya hizmetlere yönelik bağlantılar yer alabilir. Bu üçüncü kişiler tarafından kurulun sitelerin kendilerine özgü gizlilik politikaları vardır. Bu sitelerin içeriklerinden ve faaliyetlerinden ben sorumlu olmayacağım.
Reklamlar.
Sitemde görülen reklamlar siz kullanıcıların çerezlerinden alınıp gösterilmektedir o yüzden +18 bir reklam gözükürse bunun nedeni o tür siteleri ziyaret etmiş olmanızdan dır.
Kullanım koşullarının kabulü
Sitemi kullanıyorsanız bu gizlilik sözleşmesini kabul etmişsiniz demektir. Eğer ki bu gizlilik sözleşme mi kabul etmiyorsanız lütfen sitemi kullanmayın.
İletişim kurun
Daha fazla bilgi almak veya benimle iletişim kurmak istiyorsanız lütfen iletişim sayfasındaki formu doldurunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz