Perşembe, Nisan 18, 2024
Ana SayfaGündemHDP'nin Barajı Aşmasından CHP'lilerin Suçlu İlan Edilmesi

HDP’nin Barajı Aşmasından CHP’lilerin Suçlu İlan Edilmesi

Bir atasözü vardır bilirmisiniz ? Ne ekersen onu biçersin. En yakın arkadaşlarım bile bu sizin suçunuz diye söyleniyor. Sırf bu yüzden bu yazıyı yazma gereksinimi duydum. 2002 Öncesi Abdullah Öcalan diğer bir değişle Bebek Katili bir terörist’dir. Neden bebek katili dendiğini aşağıdaki resimlerden ve yapılan eylemlerden anlayabilirsiniz.
bebekkatili bebekkatili1
 

İşte PKK’nın çocukları da katlettiği eylemlerden bazıları:

 1. 20 Ağustos 1987‘de Mardin Dargeçit İlçesi’ne bağlı Bahçe Mezrası ‘na gelen PKK’lılar Şehmus Arık’ın evini bastı. Kalaşnikoflarla katliam yapan PKK’lılar 2’si kadın, 3 çocuğu öldürdü. 4 aylık Hamza kurşunu yediğinde beşikte uyuyordu.
 2. 9 Temmuz 1989‘da Diyarbakır’ın Hani ilçesinin Kırım Köyü’ne baskın düzenleyen PKK’lı teröristler 3 yaşındaki bir kız çocuğunu da öldürdü.
 3. 10 Mayıs 1988‘de Mardin’in Nusaybin ilçesinde 15 vatandaşı öldüren PKK 6 çocuğa da acımamıştı. Kız bebeklerden birisi beşiğinde uyurken vahşice katledilmişti.
 4. 24 Aralık 1989‘da Hakkari’nin İkiyaka Köyü’ne baskın düzenleyen teröristler en kanlı çocuk katliamına da imza atmıştı. PKK bu köyde 13 çocuk, 6 kadın, 3 erkeği öldürdü. Teröristler anneleriyle birlikte yer yatağında uyuyan çocukları da hiç gözlerini kırpmadan taradı.
 5. 10 Haziran 1990‘da Şırnak’ın Çevrimli Köyü’ne saldıran PKK 27 sivili katletti. Teröristlerin öldürdüğü 27 kişinin 11’i ise çocuktu.
 6. 19 Ağustos 1992‘de Diyarbakır’ın Lice ilçesine sivil vatandaşlara saldıran PKK kundaktaki bir bebeği de makineli tüfekle taradı.
 7. 22 Ekim 1993‘de Siirt’te 22 vatandaşımızı katleden PKK’nın hedefinde yine kadın ve çocuklar vardı. Baskında 13’ü çocuk ve 9 kadın hunharca katledildi.
 8. 24 Temmuz 1994‘de Van’da Atabinen Köyü’nü basan PKK’lı teröristlerin hedefinde yine kadın ve çocuklar vardı. 6 kadını yataklarında katleden PKK, annelerinin yanında uyuyan 3 bebeği de öldürdü.

Evet şimdi gelelim çözüm sürecine ;

Sürecin koordinatörlerinden Beşir Atalay, çözüm sürecinin Recep Tayyip Erdoğan‘ın 2005’deki Diyarbakır konuşmasıyla işareti verilen paradigma değişikliğinin ve 2009’da başlatılan Milli Birlik ve Kardeşlik Projesi ve demokratik açılımın devamı niteliğinde olduğunu belirtmiştir.[1]
Dağlarda askerlerimizi katledenleri törenlerle karşıladık hatta hatırlayanlarınız olur AKParti’den ağlayan bakanlar olmuştu sevinçten.
https://www.youtube.com/watch?v=dQMPa7d6WFg
Bebek Katillerini ne güzel karşıladınız hiç bir akpartili sesini bile çıkartmadı bu manzara karşısında. Neymiş efendim barış süreci için bütün yaptıkları eylemler affedilmiş.
https://www.youtube.com/watch?v=IF7fyQTIcEc
Yukarıdaki videodan da anlaşılacağı üzere çözüm süreci ve HDP’nin yükselişine çok güzel bir şekilde destek verildiği aşı kardır. Türkiye Cumhuriyeti o zamanın Başbakanı Bebek katiline Sayın diye hitap ediyor ve şehit edilen mehmetciklerimize KELLE diyor evet arkadaşlar çok güzel bir barış süreci gerçekten ve bunun suçlusu CHP dimi ? Ayrıca Hüseyin Çelik in sözlerini de hatırlayalım ;

Arkadaşlar şunu’da belirteyim yazdığım hiç bir şeyi kanıtsız bırakmıyorum farkındaysanız.

acilim
Yandaki resimde de göreceğiniz gibi AKP tam kadro terörisleri karşılıyor hatta kürtçe şarkalar söylenirken Bülent Arınç Gözyaşlarını tutamayarak ağlıyor. İşte sizin bu hareketleriniz sonucunda şu anda HDP barajı aştı. Seçimler sırasında Başbakan kütrçe selam verince alkışlıyorsun Bebek katilleri ile görüşülünce alkışlıyorsun Askerlerimiz şehit edilirken umurunda olmuyor aman açılıma göle düşmesin diyorsun. Sonra kalkmış HDP barajı aşınca ülke elden gidiyor bunun suçlusu CHP’liler dir diye bağırmaya başlıyorsun paylaştığım videoları resimleri yazıları iyice oku gerçekte bunun sorumlusu kim acaba ?

RELATED ARTICLES

2 YORUMLAR

 1. Öcalan’a bebek katili denilmesinin nedeni olan katliamları jitem’in yani devletin yaptığını sanırım bilmiyorsun. O zaman jitem davasındaki itirafçıların kendi ağzından söylediklerini bir oku istersen. 🙂

  • Yorumunuz için teşekkürler. Jitem konusu biliyorum konuda yazdığım eylemleri hepsini jitemin yaptığına dair kanıtınızı paylaşın bende bu yazımı sileyim. Söz konusu Ayhan Çarkın “90 kişi öldürdüm. tetikçi değil ramboyum ben.” ifadesinden sonra o kişinin dediği hiçbir şeye inanmam..
   Not: Konu başlığını okursanız ve o şekilde yorum yaparsanız ayrıca sevinirim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Most Popular

Recent Comments