Baya dır öylesine bir şeyler yazmıyordum düşündüm ne yazayım diye aklıma Samsung’un 1 yıl geçmesine karşın hala daha android lollipop güncellemesini Galaxy Note 3 hala daha vermedi. Halbuki Rusya başta olmak üzere Hindistan, avrupa ülkeleri ve daha bir çok yere güncelleme çıkarttı ama sanırım samsung’un türkiyeye karşı bir garezi var geçenlerde bir haber okudum 11 haziranda çıkmış haber samsung’un resmi facebook hesabından güncellemenin çok yakında çıkacağı müjdesini vermiş bende inanamadım ilk başta facebook hesabına girip 11 hazirandan 1 hazirana kadar olan paylaşımlardaki yorumların alayını okudum ama samsung hiç de öle bir yorum yapmamış anlayacağınız o ki bazı teknoloji siteleri buradan bile hit toplama derdinde.

Bunu da geçtim beni en çok şaşırtan teknoloji sitesi olan ShiftDelete.Net utanmadan hala daha Note 3 Güncellemesi geldi diye sitesinde yazması yorum yazan insanların çoğu küfür ediyordur eminim ama yayınlamıyor doğal olarak ama yinede küfürlü olmayan yazıları yayınlıyorlar ve herkes de yalancılıkla itam ediyor ShiftDelete.Net sitesini. Sanırım ShiftDelete.Net sitesinin sahibi rus o yüzden öle bir habere seyirci kalıyor.

Neyse konudan konuya atlamayayım aslında buradaki tek suçlu samsung’tur. Geçenlerde bir mail attım Galaxy Note 3 Güncelleme vermiyecekmisiniz diye cevap olarak ; Çok yakında çıkacağını söylüyorlar büyük ihtimal Android M çıkınca biz Galaxy Note 3 kullanıcıları da android lollipop geçebilecek.

Size şu kadarını söyliyeyim arkadaşlar Galaxy Note 3 Güncelleme gelecek fakat oda son güncelleme olur bir daha da güncelleme çıkarmazlar. Kısacası Samsung şirketi yaptığı ürünün arkasında durmayan sadece para kazanmayı amaçlamış bir şirkettir.

Önceki İçerikGoogle Analytics Api Kullanımı PHP
Sonraki İçerikSamsung Note 3 Lollipop Güncellemesi Geldi
Ben Kimim ? Sercan ÇEPNİ 1989 Eskişehir doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi Yerel Yönetimler ve Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Mezunuyum. Ayırca Kastamonu Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı Bölüm Birincisi ve Okul ikincisi olarak mezun oldum. Tam olarak 13 yıl dır internet camiasının içerisinde bulunmaktayım. Bir çok çeşitli sektörlere yönelik web sitelerim var fakat uzun zamandır artık kendim içinde bir web sitesi açmak istiyordum ve sonunda açtım bu siteyi açmamın amacı bunca yıldır öğrendiğim bilgi birkimimi başkarınada aktarmak ve siyasetle ilgili yazılarımı paylaşmak arzumdan dolayı bu siteyi açtım.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz